Kas mes esame

UAB VILIMED įmonės Privatumo politika

“Vilimed” priklauso https://www.vilim.lt arba https://www.vilimed.com arba https://www.vilimball.com. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kaip mūsų organizacija naudoja asmens duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, kai naudojatės mūsų svetaine.

Temos:

 • Kokius duomenis renkame?
 • Kaip renkame jūsų duomenis?
 • Kaip naudosime jūsų duomenis?
 • Kaip saugome jūsų duomenis?
 • Rinkodara
 • Kokios yra jūsų teisės į duomenų apsaugą?
 • Kas yra slapukai?
 • Kaip naudojame slapukus?
 • Kokius slapukus naudojame?
 • Kaip valdyti slapukus
 • Kitų svetainių privatumo politika
 • Mūsų privatumo politikos pakeitimai
 • Kaip su mumis susisiekti
 • Kaip susisiekti su atitinkamomis institucijomis

Kokius duomenis renkame?

Mūsų bendrovė renka šiuos duomenis:

 • Asmens identifikavimo informacija (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir kt.)

Kaip renkame jūsų duomenis?

Didžiąją dalį mūsų renkamų duomenų mūsų bendrovei pateikiate tiesiogiai. Duomenis renkame ir tvarkome, kai jūs:

 • Registruojatės internetu arba užsisakote bet kurį mūsų produktą ar paslaugą.
 • Savanoriškai užpildote klientų apklausą arba pateikiate atsiliepimus bet kurioje mūsų pranešimų lentoje arba el. paštu.
 • Naudojate arba peržiūrite mūsų svetainę naudodami savo naršyklės slapukus.

Mūsų bendrovė taip pat gali gauti jūsų duomenis netiesiogiai iš šių šaltinių:

 • Pirkimas įmonės biure.

Kaip naudosime jūsų duomenis?

Mūsų bendrovė renka jūsų duomenis, kad galėtume:

 • tvarkykite užsakymą ir valtydi paskyas.
 • siųsti jums el. laiškus su specialiais kitų produktų ir paslaugų pasiūlymais, kurie, mūsų manymu, jums gali patikti.

Jei sutiksite, Mūsų bendrovė dalysis jūsų duomenimis su savo partneriais, kad jie galėtų jums pasiūlyti savo produktus ir paslaugas.

 • AB Lietuvos paštas

Kai Mūsų bendrovė tvarko užsakymą, ji gali siųsti jūsų duomenis kredito informacijos agentūroms ir naudoti iš jų gautą informaciją, kad užkirstų kelią nesąžiningiems pirkimams.

Kaip saugome jūsų duomenis?

Mūsų bendrovė saugiai saugo jūsų duomenis serveriuose (paslaugų teikėjas UAB „Interneto vizija”).

Mūsų bendrovė saugos jūsų duomenis 5 (penkerius) metus. Pasibaigus šiam laikotarpiui, mes ištrinsime jūsų duomenis iš serverių.

Rinkodara

Mūsų bendrovė norėtų siųsti jums informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas, kurios, mūsų manymu, jums gali patikti, taip pat apie mūsų bendrovių partnerių produktus ir paslaugas.

 • MB „Fidens”

Jei sutikote gauti rinkodaros informaciją, vėliau visada galite atsisakyti.

Turite teisę bet kuriuo metu uždrausti “Vilimed” susisiekti su jumis rinkodaros tikslais arba perduoti jūsų duomenis kitiems “Vilimed” grupės nariams.

Jei nebenorite, kad su jumis būtų bendraujama rinkodaros tikslais, spustelėkite čia.

Kokios yra jūsų teisės į duomenų apsaugą?

Mūsų bendrovė norėtų įsitikinti, kad žinote apie visas savo teises, susijusias su duomenų apsauga. Kiekvienas naudotojas turi teisę į šias teises:

Teisė susipažinti – turite teisę prašyti Mūsų bendrovės pateikti savo asmens duomenų kopijas. Už šią paslaugą galime imti nedidelį mokestį.

Teisė į ištaisymą – turite teisę prašyti, kad Mūsų bendrovė ištaisytų bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti Mūsų bendrovės papildyti informaciją, kuri, jūsų manymu, yra neišsami.

Teisė ištrinti – turite teisę prašyti, kad Mūsų bendrovė tam tikromis sąlygomis ištrintų jūsų asmens duomenis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą – tam tikromis sąlygomis turite teisę prašyti, kad Mūsų bendrovė apribotų jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu – tam tikromis sąlygomis turite teisę nesutikti, kad Mūsų bendrovė tvarkytų jūsų asmens duomenis.

Teisė į duomenų perkėlimą – turite teisę prašyti, kad mūsų bendrovė tam tikromis sąlygomis perduotų mūsų surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

Jei pateikiate užklausą, atsakymą turime pateikti per mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis el:

Skambinkite mums telefonu: +370 646 22334

Arba rašykite mums: info@vilimed.com

Slapukai

Slapukai – tai tekstiniai failai, dedami į jūsų kompiuterį, kad būtų renkama standartinė interneto žurnalo informacija ir informacija apie lankytojų elgseną. Kai lankotės mūsų svetainėse, mes galime automatiškai rinkti informaciją iš jūsų naudodami slapukus ar panašias technologijas.

Daugiau informacijos rasite svetainėje allaboutcookies.org.

Kaip naudojame slapukus?

Mūsų bendrovė naudoja slapukus įvairiais būdais, kad pagerintų jūsų patirtį mūsų svetainėje, įskaitant:

 • Jūsų prisijungimo palaikymas
 • Supratimas, kaip naudojatės mūsų svetaine

Kokius slapukus naudojame?

Yra įvairių tipų slapukų, tačiau mūsų svetainėje naudojami:

 • Funkcionalumas – Mūsų bendrovė naudoja šiuos slapukus, kad atpažintume jus savo svetainėje ir įsimintume jūsų anksčiau pasirinktas nuostatas. Tai gali būti jūsų pageidaujama kalba ir vietovė, kurioje esate. Naudojami įvairūs pirmosios ir trečiosios šalies slapukai.
 • Reklama – mūsų bendrovė naudoja šiuos slapukus, kad rinktų informaciją apie jūsų apsilankymą mūsų svetainėje, peržiūrėtą turinį, nuorodas, kurias sekėte, ir informaciją apie jūsų naršyklę, įrenginį ir IP adresą. Mūsų bendrovė kartais dalijasi kai kuriais ribotais šių duomenų aspektais su trečiosiomis šalimis reklamos tikslais. Slapukų pagalba surinktais internetiniais duomenimis taip pat galime dalytis su savo reklamos partneriais. Tai reiškia, kad apsilankius kitoje svetainėje, jums gali būti rodoma reklama, pagrįsta jūsų naršymo mūsų svetainėje įpročiais.

Kaip valdyti slapukus

Galite nustatyti, kad naršyklė nepriimtų slapukų, o pirmiau nurodytoje svetainėje rasite informacijos, kaip pašalinti slapukus iš naršyklės. Tačiau kai kuriais atvejais dėl to gali neveikti kai kurios mūsų svetainės funkcijos.

Kitų svetainių privatumo politika

Mūsų bendrovės svetainėje yra nuorodų į kitas svetaines. Mūsų privatumo politika taikoma tik mūsų interneto svetainei, todėl, jei spustelėsite nuorodą į kitą svetainę, turėtumėte perskaityti jos privatumo politiką.

Mūsų privatumo politikos pakeitimai

Mūsų bendrovė reguliariai peržiūri savo privatumo politiką ir visus atnaujinimus skelbia šiame tinklalapyje. Ši privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta 2019 m. sausio 9 d.

Kaip su mumis susisiekti

Jei turite klausimų apie Mūsų bendrovės privatumo politiką, mūsų turimus jūsų duomenis arba norite pasinaudoti viena iš savo duomenų apsaugos teisių, nedvejodami susisiekite su mumis.

Rašykite mums el. paštu: info@vilimed.com

Skambinkite mums: +370 646 22334

Arba rašykite mums adresu: Baršausko g. 59, Kaunas, LT-51423, Lietuva

Kaip susisiekti su atitinkama institucija

Jei norite pranešti apie skundą arba jei manote, kad Mūsų bendrovė nepatenkinamai išsprendė jūsų problemą, galite kreiptis į Informacijos komisaro biurą.

El. paštas: ada@ada.lt

Adresas L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius

Šio dokumento galiojimas

Šis dokumentas galioja, kol bus išleistas specialus generalinio direktoriaus įsakymas arba naujesnė redakcija.

Kontaktinė informacija

UAB „Vilimed” Tel. nr. +370 646 22334 El. pašto adresas: info@vilimed.com

Papildoma informacija

1. UAB „Vilimed” privatumo apsaugos pareiškimas

1.1. UAB „Vilimed” įsipareigoja saugoti jūsų privatumą. Mūsų interneto svetainės privatumo apsaugos pareiškime išdėstyta, kokią informaciją ir kaip kaupiame, kam ją naudojame ir kaip apsaugome.

1.2. Klientas suteikia teisę UAB „Vilimed” rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti savo asmens duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip numatyta šioje Privatumo politikoje. Klientas turi teisę atšaukti savo leidimą UAB „Vilimed” rinkti, valdyti ir tvarkyti jo asmens duomenis, reikalauti panaikinti asmens duomenis. Sutikimo rinkti, valdyti ir tvarkyti Kliento asmens duomenis davimas ar atšaukimas galioja tik į priekį.

2. Asmens duomenys

2.1. Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi šiais tikslais:

2.1.1. Pardavimo internetu ir popardaviminio klientų aptarnavimo. Tvarkomi duomenys: vardas; pavardė; adresas; elektroninio pašto adresas; telefono numeris. Šie duomenys saugomi 5 metus nuo kliento paskutinio prisijungimo prie internetinės svetainės ar užsakymo atlikimo.

2.1.2. Kliento paskyros sukūrimo ir administravimo. Tvarkomi duomenys: el. pašto adresas, kliento sukurtas slaptažodis, su kliento sutikimu pateikti kiti asmens duomenys, susiję su meno kūrinio pirkimu. Šie asmens duomenys saugomi 5 metus nuo Kliento paskutinio prisijungimo prie interneto svetainės ar užsakymo atlikimo.

2.1.3. Tiesioginės rinkodaros. Tvarkomi duomenys: el. pašto adresas. Sutikimas dėl asmens duomenų naudojimo rinkodaros tikslais išreiškiamas pažymint nurodytą laukelį (“Užsisakykite naujienlaiškį”) varnele. Nepažymėjus nurodyto langelio, asmens duomenys rinkodaros tikslu nėra tvarkomi. Klientas turi teisę savo sutikimą bet kada atšaukti, paspaudęs nuorodą, esančią kiekviename UAB „Vilimed” siunčiamame elektroniniame laiške, taip pat susisiekus su UAB „Vilimed” elektroniniu paštu arba telefonu. Šie asmens duomenys saugomi 5 metus nuo Kliento paskutinio prisijungimo prie interneto svetainės ar užsakymo atlikimo.

2.2. Duomenų saugojimo terminas 3 metai taikomas tais atvejais, kai Klientas užsako paslaugas UAB „Vilimed”, tačiau jų neapmoka.

2.3. Klientui nepateikus visų ar dalies Privatumo politikos 2.1 punkte nurodytų duomenų, UAB „Vilimed” nebus galimybės įgyvendinti anksčiau nurodytą (-us) tikslą (-us), t. y. nebus sukurta kliento paskyra ir (ar) klientui nebus galima įsigyti produktų ir (ar) nebus galima už juos atsiskaityti internetu.

2.4. Siekiant užtikrinti, kad Klientui būtų tinkamai suteiktos jo įsigyjamos paslaugos, Kliento asmens duomenys yra teikiami šiems UAB „Vilimed” partneriams:

2.4.1. Asmens duomenys, renkami meno kūrinio pristatymo tikslais, gali būti teikiami UAB „Nege” ir kitoms pristatymo kompanijoms. Asmens duomenys teikiami tik pristatymo tikslais.

2.4.2. Kitiems subjektams asmens duomenys teikiami tik gavus išankstinį asmens sutikimą.

2.5. Klientas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis. Siekiant sužinoti, kokius asmens duomenis ir iš kokių šaltinių UAB „Vilimed” surinko, taip pat, kokiais tikslais jie tvarkomi, kokiems gavėjams jie buvo teikti per pastaruosius 1 metus, Klientas turi teisę kreiptis į UAB „Vilimed”. Kliento prašymas tenkinamas per 30 kalendorinių dienų nuo Kliento prašymo gavimo dienos.

2.5.1. Jeigu susipažinus su savo asmens duomenimis Klientas nustato, kad šie duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs, Klientas turi teisę teikti prašymą UAB „Vilimed”, nurodydamas neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis ir (arba) prašydamas sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo (išskyrus saugojimą) veiksmus. Asmens duomenys teikiami, taisomi ir naikinami tik pagal Kliento tapatybę ir jo asmens duomenis patvirtinančius dokumentus.

2.5.2. Kliento teisė sustabdyti asmens duomenų tvarkymą (išskyrus saugojimą) arba asmens duomenis sunaikinti, taip pat prašymas ištaisyti asmens duomenis įgyvendinami per 5 darbo dienas nuo prašymo gavimo dienos.

2.6. UAB „Vilimed” įsipareigoja neperduoti ar kitokiu būdu neatskleisti jam pateiktų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus šiuos atvejus:

2.6.1. jei yra asmens sutikimas;

2.6.2. teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką;

2.6.3. jeigu būtina užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms arba būtina jas tirti;

2.6.4. kitais Lietuvos Respublikos įstatymuose ir Lietuvos Respublikos sudarytose tarptautinėse sutartyse numatytais atvejais.

3.Tiesioginė rinkodara

3.1. Kartais galite gauti mūsų el. laiškus su informacija apie naujus produktus, atnaujinimus ir papildomas paslaugas. Savo paskyroje galite atlikti nurodyti, kad tokių el. laiškų nenorite gauti. Be to, kiekvieną kartą gavę UAB „Vilimed” naujienlaiškį turėsite galimybę nurodyti, kad daugiau nebenorite gauti UAB „Vilimed” naujienlaiškių.

4. Svetainės stebėjimas 4.1. UAB „Vilimed” naudoja sekimo programinę įrangą, kuria stebimi klientų apsilankymo svetainėje įpročiai ir jos panaudojimas. Remdam

iesi stebėjimo rezultatais galime sukurti patogesnį interneto svetainės dizainą ir išdėstymą. Ši programinė įranga nekaupia jokios asmeninės klientų informacijos.

5. Slapukai

5.1. Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas ir pateikti tam tikras funkcijas, kurios gali būti naudingos klientams. Slapukai – tai mažos tekstinės rinkmenos, kurios iš interneto naršyklės perduodamos į jūsų kompiuterio kietąjį diską ir padeda mums atpažinti jūsų naršyklę bei sekti interneto svetainės lankytojus. Tokiu būdu sužinome, kurie produktai ir paslaugos geriausiai atitinka mūsų klientų poreikius. Slapukuose saugoma jūsų kontaktinė ir kita informacija padeda mums atpažinti jūsų kompiuterį, kai naršote po UAB „Vilimed” interneto svetainę bei suteikti galimybę greičiau atlikti užsakymą. Dauguma interneto naršyklių slapukus priima automatiškai, tačiau, jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad ši blokuotų slapukus. Dauguma naršyklių suteikia galimybę atsisakyti visų slapukų, o kai kurios naršyklės leidžia atsisakyti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, naršyklėje Internet Explorer jūs galite atsisakyti visų slapukų spragtelėję „Tools“ („Priemonės”), „Internet options“ („Interneto parinktys”), „Privacy“ („Privatumas”) ir pasirinkę „Block all cookies“ („Blokuoti visus slapukus“). Tačiau visų slapukų užblokavimas gali neigiamai įtakoti galimybes naudotis daugeliu svetainių. Mūsų naudojami slapukai nepasiekia jokios jūsų kompiuteryje saugomos informacijos.

5.2. Naudojame trijų rūšių slapukus:

5.2.1. 1 rūšis – būtini Šie slapukai privalomi tam, kad veiktų paprastos naršyklės funkcijos. Be jų tokios paslaugos kaip krepšelis ar elektroniniai atsiskaitymai būtų neįmanomi.

5.2.2. 2 rūšis – puslapio analizės Šios rūšies slapukai skirti rinkti informaciją apie svetainės naudojimą. Pavyzdžiui, kokie puslapiai daugiausiai lankomi. Šiuos duomenis mes galime panaudoti svetainės tobulinimui ar statistikai rinkti. Šie slapukai nesurenka informacijos, kuri jus identifikuotų.

5.2.3. 3 rūšis – funkcionalumui Šios rūšies slapukai išlieka netgi uždarius naršyklę – jie naudojami funkcionalumui, tokiam, kaip prisiminti automatinį registravimąsi ir geriau pritaikyti paslaugas, skirtas konkrečiam vartotojui. Pavyzdžiui, mes galime išsaugoti jūsų užsakymo duomenis tam, kad kitą kartą atėjus jo nereikėtų surinkti iš naujo. Taip pat galime įsiminti jūsų asmeninius nustatymus – pvz. įjungta funkcija „rodyti paveikslus” arba įvestas rėmo dydis. Tokiu būdu atsidarius svetainę po kelių dienų, ji „atsimins” nustatymus.

5.2.4. Mes naudojamės Google Analytics apsilankymų šioje svetainėje analizei atlikti. Google Analytics generuoja statistinius duomenis ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine per slapukus, kurie įrašomi į naudotojų kompiuterius. Su mūsų svetaine susijusi generuojama informacija naudojama ataskaitoms apie naudojimąsi svetaine rengti. Google šią informaciją įrašo. Pateiktą Google privatumo politiką rasite adresu http://www.google.com/privacypolicy.html.

6. Saugumas

6.1. Dedame visas pastangas, norėdami užtikrinti šios interneto svetainės saugumą. Duomenys, kuriuos mums pateikiate, yra saugomi naudojant „SSL“ (Secure Socket Layer) technologijas. „SSL“ – tai standartinis asmens duomenų ir kredito kortelių duomenų kodavimo metodas, užtikrinantis, kad jie bus saugiai perduoti internetu.