Reumatoidinio artrito sąstingio mažinimas

Žemiau pateikiami tarpiniai, šiuo metu atliekamo tyrimo, kuriuo metu tiriamas Reumatoidinio artrito sąstingio mažinimas, sukuriamas su ViLim Ball prietaisu, rezultatai.

Šiuo metu, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikose, Reumatologijos klinikoje buvo ištirta 30 pacientų su diagnozuotu Reumatoidiniu artritu ir pasireiškiančiu sąstingiu plaštakose. Iš 30 pacientų 26 pajuto sąstingio sumažėjimą iš karto po 10 minučių trukusios terapijos. Terapija buvo atliekama ryte, tarp 7:30 val. ir 8:30 val., kuomet jaučiamas didžiausias rytinis sąstingis.

Vidutiniškai, vertinant visus 30 pacientų, sąstingis po terapijos sumažėjo beveik 2 balais (vertinant pagal VAS skalę). Pacientai sąstingį balais vertindavo patys prieš terapiją ir po jos.

Bendras riešo sąnario lankstumas keturiomis kryptimis, lyginant prieš terapiją ir po jos padidėjo apie 20 %. Didžiausias lankstumo padidėjimas viršija 50 %. Riešo lankstumas buvo matuojamas jį pasukant į kairę, dešinę bei lenkiant į viršų bei apačią.

Plaštakos grypšnio jėga po terapijos padidėjo taip pat daugumai pacientų. Didžiausias padidėjimas siekia 40 %. Plaštakos jėga matuojama su dinamometru bei užfiksuojant jo parametrus prieš ir po terapijos.

Taip pat didžioji dalis pacientų teigė, jog sąstingis žymiai sumažėjo po terapijo ir poveikis truko visą dieną.

Tyrimas šiuo metu dar tęsiamas ir jo pabaigoje bus pateikti galutiniai rezultatai.

Tyrimo rezultatai parodo, jog artrito sąstingio mažinimas yra efektyvus naudojant mūsų sukurtą ViLim Ball prietaisą, ypač rytinio sąstingio metu. Tiriamieji apklausos metu teigė, jog prietaiso efektas jaučiamas visą dieną. Iš karto po terapijos jaučiamas lengvumas, kuris išlieką iki dienos galo, lyginant su ranka, su kuria nebuvo atlikta terapija. Įrenginio naudojimas tiriamiesiems nesukėlė problemų, o terapijos pojutis buvo juntamas visoje rankoje. Kol kas mūsų siūlomas sprendimas pritaikytas tik plaštakoms, tačiau ateityje numatoma plėsti funkcionalumą.

Artrito sąstingio mažinimas

Grįžti atgal.

adminas

This is a paragraph.It is justify aligned. It gets really mad when people associate it with Justin Timberlake. Typically, justified is pretty straight laced. It likes everything to be in its place and not all cattywampus like the rest of the aligns. I am not saying that makes it better than the rest of the aligns, but it does tend to put off more of an elitist attitude.